fbpx
A-hus-Glenn-Hellrand3_O

Glenn Hellrand

Anebyhus-niklas-strid

Erik Karlsson

Säljare Anebyhus
070-5290013

erik.s.karlsson@anebyhusgruppen.se

Borohus-Mathias-Cederqvist-2023

Mathias Cederqvist

Säljare Borohus
031-45 55 90
mathias.cederqvist@borohus.se

Borohus-markus-lindahl

Markus Lindahl

Säljare Borohus
0705-88 80 86
markus.lindahl@borohus.se

Dalatrahus-Morgan-Sjöholm

Morgan Sjöholm

Säljare Dalaträhus
0702- 11 41 90
morgan@dalatrahus.se

Dalatrahus_Thomas_Andersson

Thomas Andersson

Säljare Dalaträhus
0707-22 68 60
andersson@dalatrahus.se

Dalaträhus_Johan_Alfredsson

Johan Alfredsson

Säljare Dalaträhus
0760-22 07 87
johan@dalatrahus.se

Dalatrahus-mats-norden

Mats Nordèn

Säljare Dalaträhus
0768-25 53 21
mats@dalatrahus.se

Eksjohus-Roger-Wenderyd-O

Roger Wenderyd

Säljare Eksjöhus
0704-96 76 70
r.wenderyd@eksjohus.se

Eksjohus-Sebastian-Persson

Sebastian Persson

Säljare Eksjöhus
0722-23 30 78
sebastian.persson@
eksjohus.se

Eksjöhus-Oliver-Edenhammar-O

Oliver Edenhammar

Säljare Eksjöhus
0763-10 80 59
oliver.edenhammar@
eksjohus.se

gotenehus-hans-sparryttare

Hans Sparryttare

Säljare Götenehus
031-89 54 63
0709-90 51 29
hans.sparryttare@gotenehus.se

Gotenehus-anders-wahlin

Anders Wåhlin

Säljare Götenehus
031-89 54 62
0761-66 82 55
anders.wahlin@gotenehus.se

Hjältevadshus_sofia_rostedth_O

Sofia Rostedth

Säljare Hjältevadshus
031-38 600 38
0709-29 66 29
sofia.rostedth@
hjaltevadshus.se

Hjältevadshus_johanna_jakobsson

Johanna Jakobsson

Säljare Hjältevadshus
0765-38 49 78
johanna.jakobsson@
hjaltevadshus.se

Hudikhus_lucas_corsman

Lucas Corsman

Säljare Hudikhus
031-45 30 23
lucas.corsman@hudikhus.se

Hudikhus_Mats_Andersson

Mats Andersson

Säljare Hudikhus
0731-50 46 25
mats.andersson@hudikhus.se

LB-hus-Mikael-Nilsson-O2

Mikael Nilsson

Säljare LB-Hus
0732-68 68 86
mikael.nilsson@lbhus.se

smalandsvillan-adam-kruse-O

Adam Kruse

Säljare LB-Hus
0706-01 21 63
adam.kruse@lbhus.se

Portratt-Bjorn-Sundvall2

Björn Sundvall

Säljare Max Attefall
0734-40 40 10 

bjorn@maxattefall.se

lars-moen2

Lars Moen

Säljare Max Attefall
0766-30 67 16
lars@maxattefall.se

Mjobacksvillan-magnus-wennerholm2-O

Magnus Wennerholm

Säljare Mjöbäcksvillan
0705-54 79 87
magnus.wennerholm@
mjobacks.se

Mjobacksvillan-goran-karlsson2-O

Göran Karlsson

Säljare Mjöbäcksvillan
0705-88 26 16
goran.karlssson@
mjobacks.se

Mjobackvillan_viktor_gasslander2

Viktor Gasslander

Säljare Mjöbäcksvillan
0723-11 19 13
viktor.gasslander@
mjobacks.se

movehome-Tommy-Gillberg

Tommy Gillberg

Säljare Movehome
0704-49 99 15
tommy.gillberg@movehome.se

movehome-Joachim-Lennartsson

Joachim Lennartsson

Säljare Movehome
0727-17 04 52
joachim.lennartsson@movehome.se

philip-andersson-trivselhus

Philip Andersson

Säljare Movehome
070-244 63 26
philip.andersson@movehome.se

Myresjohus-per-andersson

Per Andersson

Säljare Myresjöhus
0706-02 15 00
010-43 41 316
per.andersson@myresjohus.se

Myresjöhus-Christian-Mogren_O

Christian Mogren

Säljare Myresjöhus
0705-08 71 88
010-43 41 319
christian.mogren@myresjohus.se

smålandsvillan-Anders-Stenborg-O

Anders Stenborg

Säljare Myresjöhus
0706-01 54 98
anders.stenborg@myresjohus.se

myresjohus-Magnus-Nolbeck

Magnus Nolbeck

Säljare Myresjöhus
0706-00 55 30
magnus.nolbeck@myresjohus.se

Odlaigbg_Sarah_Högnedal

Sarah Högnedal

Säljare Odla i Gbg
0722-92 36 56
sarah@odlaigbg.se

Skidstahus_Anders-Johansson_O

Anders Johansson

Säljare Skidstahus
031-52 04 60
0706-72 04 95
anders.johansson@
skidstahus.se

Skidstahus_Andreas_johansson_O

Andreas Johansson

Säljare Skidstahus
0705-72 04 81
andreas.johansson@
skidstahus.se

Skidstahus-markus-edman

Markus Edman

Säljare Skidstahus
0706-72 04 88
markus.edman@skidstahus.se

skona-hus-andreas

Andreas Ramnewall

Säljare Sköna Hus
0706-63 42 41 
andreas@skonahus.se

smalandsvillan-peder-lorentzon-O

Peder Lorentzon

Säljare Smålandsvillan
0706-00 56 50
peder.lorentzon@
smalandsvillan.se

Smålandsvillan-Anna-Pettersson

Anna Petersson

Säljare Smålandsvillan
0706-01 89 37
010-43 41 553
anna.petersson@
smalandsvillan.se

smalandsvillan-rickard-stig

Rickard Stig

Säljare Smålandsvillan
070 600 41 02
rickard.stig@
smalandsvillan.se

movehome-Tommy-Gillberg

Tommy Gillberg

Säljare Trivselhus
0704-49 99 15
tommy.gillberg@trivselhus.se

movehome-Joachim-Lennartsson

Joachim Lennartsson

Säljare Trivselhus
0727-17 04 52
joachim.lennartsson@trivselhus.se

philip-andersson-trivselhus

Philip Andersson

Säljare Trivselhus
070-244 63 26
philip.andersson@trivselhus.se

Uterum-Joacim-Duvqvist_O

Joacim Duvqvist

Säljare Uterumsexperten
0700-88 89 93
joacim@roomster.se

vallsjohus-mattias-zifferstedt_O

Mattias Zifferstedt

Säljare Vallsjöhus
0706-04 42 92 
mattias.zifferstedt@vallsjohus.se

vallsjohus-marcus-ang_O

Marcus Äng

Säljare Vallsjöhus
0722-33 40 20
marcus.ang@vallsjohus.se

Vargardahus-Fredrik-Johnsson-O2

Fredrik Johnsson

Säljare Vårgårdahus
0709-45 02 90
fredrik.johnsson@vargardahus.se

Vargardahus-maggie-westberg-O

Maggie Westberg

Säljare Vårgårdahus
0761-69 22 06
maggie.westberg@vargardahus.se

Vastkuststugan_ingvar_karlsson_O

Ingvar Karlsson

Säljare
VästkustVillan/VästkustStugan
0705-90 52 11
ingvar.karlsson
@vastkuststugan.se

Vastkuststugan_andreas_karlsson_O

Andreas Karlsson

Säljare
VästkustVillan/VästkustStugan
0703-91 87 67
andreas.karlsson
@vastkuststugan.se

Vastkuststugan_michael_eliasson_O

Michael Eliasson

Säljare
VästkustVillan/VästkustStugan
0706-20 03 93
michael.eliasson@
vastkuststugan.se

Vaxthusbolaget-no-name

Jesper Bendtzen

Säljare Växthusbolaget
042-311 15 50
info@vaxthusbolaget.se

Alvsbyhus-Henric-Strandberg-O

Henrik Strandberg

Säljare Älvsbyhus
0708-52 10 86
henrik.strandberg@alvsbyhus.se

alvsbyhus_kenandevic_O

Kenan Devic

Säljare Älvsbyhus
0706-88 70 99
kenan.devic@alvsbyhus.se

Alvsbyhus-Emelie-Hamnes

Emelie Hamnes

Säljare Älvsbyhus
0729-73 03 95
emelie.hamnes@alvsbyhus.se

HUSKNUTEN 

Frölunda Smedjegata 4,
Västra Frölunda
031-45 09 00 
info@husknuten.se

Husknuten ger med sitt strategiska läge alla husspekulanter möjlighet, att i lugn och ro promenera omkring bland nyuppförda visningshus och på ett och samma ställe ta del av vad marknaden har att erbjuda. 

husknuten-logo